Czech Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Koordinátorem a poradcem náčelníka GŠ AČR pro oblast Aktivní zálohy se stal Ludvík Cimburek

4.8.2015 • Externím poradcem a koordinátorem náčelníka Generálního štábu AČR generálporučíka Josefa Bečváře pro oblast Aktivní zálohy byl jmenován kapitán v záloze Ing. Ludvík Cimburek.

Dnem 1. srpna 2015 jmenoval náčelník Generálního štábu AČR genpor. Josef Bečvář svým externím poradcem a koordinátorem pro oblast Aktivní zálohy kpt. v zál. Ing. Ludvíka Cimburka, který sám je příslušníkem Aktivní zálohy u prostějovské 601. skupiny speciálních sil. Tato pozice byla obsazena v souladu s naplňováním koncepce Aktivní zálohy OS ČR s přihlédnutím k podnětům od příslušníků AZ vzešlých z konference AZ pořádané NGŠ AČR dne 23. června 2015.

Ludvík Cimburek se bude podílet na zpracování dokumentace související s oblastí AZ, na implementaci Koncepce Aktivní zálohy i na odborném řízení AZ s důrazem na plánování a zabezpečení přípravy v AZ.

Prvními úkoly Poradce NGŠ AČR pro oblast AZ je nastavení komunikace mezi příslušníky AZ a velením Armády ČR, dále pak předložení doporučení k plánování výcviku AZ v roce 2016.

Ing. Ludvík Cimburek (*1969) je bývalým vojákem z povolání 601. skupiny speciálních sil, v letech 2001 - 2004 byl poradcem náměstka ministra obrany ČR. Příslušníkem Aktivní zálohy je od roku 2002.

 

zdroj:

http://www.acr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/nacelnik-generalniho-stabu-jmenoval-poradce-pro-oblast-aktivni-zalohy-113106/

 

Štítky

Přihlášení

Kdo je připojen

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

Přehled událostí

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Přihlášení

Přihlášení pro registrované uživatele