Czech Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Generálporučík Josef Bečvář jednal s Aktivními zálohami

Příslušníci Aktivní zálohy se ve středu 30. září znovu setkali k pracovnímu jednání s náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky generálporučíkem Josefem Bečvářem.

Setkání se opět uskutečnilo v prostorech Ministerstva obrany a pozvání k němu přijala i členka sněmovního Výboru pro obranu Jana Černochová. Tématy setkání, kterému byli přítomni i další představitelé generálního štábu, ředitelé krajských vojenských velitelství a velitelé, v jejichž podřízenosti jsou jednotky Aktivní zálohy, byly zejména otázky návrhu novely branné legislativy, možnosti nasazení vojáků v AZ, či problematika posuzování zdravotní způsobilosti zájemců o vstup do AZ.

 

Štítky

Přihlášení

Kdo je připojen

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

Přehled událostí

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Přihlášení

Přihlášení pro registrované uživatele