Czech Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Terra Group pomáhá Asociaci záložních brigád snižovat výdaje za energie

Brněnská společnost Terra Group spustila společný projekt s Asociací záložních brigád České republiky. Prostřednictvím jednoduché elektronické přihlášky tak mohou všichni příslušníci aktivních záloh ozbrojených sil ČR, váleční veteráni, ale i vojáci v činné službě, získat o desítky procent výhodnější ceny za spotřebu elektřiny a zemního plynu. K tomu je zajištěn i komplexní zákaznický servis v oblasti energií, od vyřešení veškeré potřebné administrativy, přes bezplatné právní konzultace až po celkovou optimalizaci výdajů za energie.

„Neustále se snažíme pro naši Asociaci hledat nové partnery, se kterými by byla spolupráce oboustranně výhodná. Nově navázané partnerství s Terra Group nám a našim členům i partnerům otevírá cestu k zajímavé úspoře, neboť elektřinu a plyn dnes využívá téměř každý“ říká Arnošt Líbezný, prezident Asociace záložních brigád. „Očekáváme, že ze spolupráce budou mít radost a užitek především ti, kteří dosud vynakládají za elektřinu a plyn vysoké částky. Úspora u nich bude díky výraznému poklesu cen energií v posledních měsících opravdu značná a navíc trvalá,“ dodává Petr Částek ze společnosti Terra Group.

Podle statistik společnosti Terra Group dosahovala obvyklá úspora u průměrné domácnosti v uplynulém roce 8 617 Kč v případě rodinných domů a 5 581 Kč v bytových jednotkách.

V případě Asociace předpokládáme, že tato sleva by mohla být ještě výraznější, protože členové spolku, jejich rodinný příslušníci a známí dohromady vytváří takzvaný velkoobjemový balík. Podmínky a úspory, které pro Asociaci prostřednictvím Energetické soutěže zajistíme, tak budou skutečně jedinečné. Naše zákaznické centrum navíc vyřídí všechno potřebné papírování, proto je celý proces opravdu jen o pár kliknutích na internetu,“ doplňuje předseda představenstva Terra Group Petr Částek.

----

Terra Group Investment, a. s., je nezávislá organizace přinášející dlouhodobá řešení, hodnotu a informovanost napříč nepřehledným energetickým trhem. Zákazníky zastupuje v rámci celkového auditu energetické hospodárnosti, pomáhám jim hledat skryté rezervy a rizika spojená s finančními, smluvními ale i ekologickými dopady na jejich přítomnost i budoucnost. Více o společnosti na www.terragroup.cz.

Asociace záložních brigád je nezávislou, dobrovolnou profesní a společenskou organizací založenou dle zákona č.83/1990 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Na základech nepolitičnosti, nezávislosti a dobrovolnosti sdružuje fyzické a právnické osoby se zájmem o vojenství, branně sportovní a branně technickou činnost, vojenskou historii a problematiku záloh ozbrojených sil ČR. Asociace záložních brigád je členem Mezispojenecké konfederace záložních důstojníků CIOR, kde zastupuje zájmy záloh ozbrojených sil ČR. Více informací o asociaci najdete na www.aktivnizaloha.cz.

 

Jak se přihlásit v 5 krocích?
 
1. Zadejte si adresu http://azb.e-prihlaska.cz a vyplňte jednoduchou elektronickou přihlášku.

  1. Následně si s vámi po telefonu ověříme zadané údaje a na vaši adresu zašleme odpovědní obálku s Dohodou o zastupování.
  2. Po jejím doručení zajistíme veškeré papírování za vás, zařadíme vás do energetické soutěže s cílem získat nejnižší cenu za elektřinu a plyn, kterou pro vás na 2 roky zasmluvníme.
  3. Veškeré dokumenty a smlouvy vám zašleme k založení.
  4. Nejpozději po 2 letech vám cenu opět snížíme na nejnižší možnou.

Štítky

Přihlášení

Kdo je připojen

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

Přehled událostí

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Přihlášení

Přihlášení pro registrované uživatele